4e klasse 02

Datum Thuis Uit Uitslag
18-12-2021 Tzummarum JO17-1d Beetgum JO17-1 5 - 1
18-12-2021 Jacob St. JO17-1JM SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 1 - 13
18-12-2021 V en V'68 JO17-1 Leovardia JO17-2 -
18-12-2021 SC Franeker JO17-3 Zeerobben JO17-3 3 - 2
18-12-2021 GAVC JO17-3 Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 1 - 7
11-12-2021 SC Franeker JO17-3 Beetgum JO17-1 2 - 6
11-12-2021 Zeerobben JO17-3 Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 2 - 1
11-12-2021 Leovardia JO17-2 Jacob St. JO17-1JM 4 - 6
11-12-2021 SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 Tzummarum JO17-1d 2 - 4
11-12-2021 SJO DFC JO17-2 V en V'68 JO17-1 -
04-12-2021 Beetgum JO17-1 Zeerobben JO17-3 6 - 6
04-12-2021 GAVC JO17-3 SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 0 - 10
04-12-2021 Tzummarum JO17-1d Leovardia JO17-2 9 - 2
04-12-2021 Jacob St. JO17-1JM SC Franeker JO17-3 5 - 1
04-12-2021 Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 SJO DFC JO17-2 4 - 2
27-11-2021 SC Franeker JO17-3 Tzummarum JO17-1d 1 - 3
27-11-2021 Zeerobben JO17-3 V en V'68 JO17-1 -
27-11-2021 Leovardia JO17-2 Beetgum JO17-1 3 - 9
27-11-2021 SJO DFC JO17-2 GAVC JO17-3 -
27-11-2021 SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 5 - 0
20-11-2021 GAVC JO17-3 Leovardia JO17-2 8 - 2
20-11-2021 Tzummarum JO17-1d Zeerobben JO17-3 13 - 2
20-11-2021 V en V'68 JO17-1 SC Franeker JO17-3 5 - 2
20-11-2021 Beetgum JO17-1 SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 1 - 8
13-11-2021 V en V'68 JO17-1 SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 1 - 3
06-11-2021 Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 V en V'68 JO17-1 3 - 2
06-11-2021 GAVC JO17-3 Jacob St. JO17-1JM 0 - 5
06-11-2021 SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 Zeerobben JO17-3 2 - 4
06-11-2021 SJO DFC JO17-2 Tzummarum JO17-1d 3 - 5
30-10-2021 SC Franeker JO17-3 SJO DFC JO17-2 2 - 2
30-10-2021 Jacob St. JO17-1JM Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 4 - 2
30-10-2021 Beetgum JO17-1 GAVC JO17-3 6 - 2
23-10-2021 GAVC JO17-3 SC Franeker JO17-3 3 - 2
23-10-2021 Jacob St. JO17-1JM Beetgum JO17-1 6 - 8
23-10-2021 V en V'68 JO17-1 Tzummarum JO17-1d 4 - 1
23-10-2021 SJO DFC JO17-2 SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 2 - 13
16-10-2021 Jacob St. JO17-1JM V en V'68 JO17-1 7 - 3
09-10-2021 SC Franeker JO17-3 Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 6 - 1
09-10-2021 Zeerobben JO17-3 Jacob St. JO17-1JM 10 - 3
09-10-2021 Tzummarum JO17-1d GAVC JO17-3 11 - 1
09-10-2021 Beetgum JO17-1 V en V'68 JO17-1 6 - 2
02-10-2021 GAVC JO17-3 Zeerobben JO17-3 6 - 2
02-10-2021 SJO DFC JO17-2 Beetgum JO17-1 0 - 8
02-10-2021 Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 Tzummarum JO17-1d 2 - 5
02-10-2021 SJO Arum/Stormvogels '64 JO17-1 SC Franeker JO17-3 6 - 2
25-09-2021 V en V'68 JO17-1 GAVC JO17-3 7 - 3
25-09-2021 Tzummarum JO17-1d Jacob St. JO17-1JM 12 - 3
25-09-2021 Beetgum JO17-1 Leeuwarder Zwaluwen JO17-2 8 - 1
25-09-2021 Zeerobben JO17-3 SJO DFC JO17-2 5 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!